Het team van Delfin komt graag met u in contact

Bel, stuur een bericht of connect

Frank van Buren

Managing Partner

f.vanburen@delfin.eu
+31-6-52376777

twitterlinked

frank-van-buren-managing-partner-delfin-corporate-services-delfin-executives

Mark Simons

Managing Partner

m.simons@delfin.eu

+31-6-52376775

twitterlinked

mark-simons-managing-partner-delfin-finance

Elise Lansu

Partner

e.lansu@delfin.eu
+31-6-23909009

twitterlinked

elise_lansu_partner_delfin_executives

Max Ruiters

Partner

m.ruiters@delfin.eu
+31-6-46117342

twitterlinked

max_ruiters_partner_delfin_executives

f.vanburen@delfin.eu
+31-6-52376777

twitterlinked

m.simons@delfin.eu
+31-6-52376775

twitterlinked

e.lansu@delfin.eu
+31-6-23909009

twitterlinked

m.ruiters@delfin.eu
+31-6-46117342

twitterlinked

Wouter Akkersdijk

Managing Director Corporate Services

w.akkersdijk@delfin.eu

+31-6-52376776

twitterlinked

wouter-akkersdijk-delfin-finance-delfin-corporate-services

Suzy Schipper

Specialist Accounting & Legal

Fleur Stassen

Recruitment Assistent

f.stassen@delfin.eu

+31-43-3285110

twitterlinked

w.akkersdijk@delfin.eu

+31-6-52376776

twitterlinked

s.schipper@delfin.eu

+31-43-3285110

twitterlinked

f.stassen@delfin.eu

+31-43-3285110

twitterlinked

Wij helpen organisaties
succesvoller te worden

Volg Delfin

twitterlinked

Kamer van Koophandel: 14076898

Btw nummer: NL8142.78.504.B01

© 2016 Delfin Holding nv